kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřít mapu
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka

Prodej, Pomezní rybník 3974 m²

760 000
Oblíbené
Výsledky vyhledávání
Aktivní

Přehled

  • Aktualizace
  • 12 července, 2024
  • Ne Garáž
  • 3 974 m2

Popis

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej pozemku Pomezní rybník o celkové ploše 3974 m² v obci Pomezí nad Ohří. Pozemek je využitelný jako vodní plocha. Pomezí nad Ohří je klidné a malebné místo, ideální pro ty, kteří hledají výjimečné přírodní prostředí kombinované s možností vlastnit vlastní vodní plochu. Tato nabídka je skvělou příležitostí pro ty, kteří si přejí mít svůj vlastní kousek přírody. Neváhejte a kontaktujte nás pro bližší informace či prohlídku této exkluzivní nabídky. Těšíme se na Vás!

Něco o Pomezním rybníku: Pomezní rybník je přírodní rezervace, umělá vodní nádrž při hranici s Německem. Rezervace, která byla vyhlášena v roce 1990, se nachází na území obce Pomezí nad Ohří v okrese Cheb.
Rezervace je významným biocentrem. Chráněné území bylo vyhlášeno k ochraně a zachování vodního toku, mokřadních společenstev a vlastního rybníka. Vyskytují se zde vzácné a ohrožené rostlinné a živočišné druhy, z nichž nejvýznamnější je ďáblík bahenní.
Středem Pomezního rybníka prochází státní hranice. Rezervace se nachází na území dvou geomorfologických celků, severní část s vlastním Pomezním rybníkem v Chebské pánvi, jižní část ve Smrčinách. Ev. číslo: 646262.

A+

A

B

C

D

E

F

Vaše energetická třída je G

G

H

Okres:
PSČ: 35002
Země: Česká republika
Otevřít v Mapách Google
ID nemovitosti: 31537
Cena: 760 000
Užitná plocha: 3 974 m2
Energetická třída: G
ID: 646262
Vlastnictví: Osobní vlastnictví
Umístění objektu: Okraj obce
Sklep: Ne
Garáž: Ne

Kontaktujte mě

Chcete naplánovat prohlídku?
ZAVOLAT +420 725 121 536 WhatsApp
  • Pokročilé vyhledávání

Porovnejte nabídky

Pavel Nerad